SoftBreak

Uzmanlık alanlarımız

Proje Yazılımı ,
Proje Yönetimi, Eğitim

Yazılım ve proje yönetiminde Agile metodolijisi ile müşterilerimize profesyonel hizmet veriyoruz.

Kendi geliştirdiğimiz projeler dışında , Yazılım firmalarına geliştirdikleri projelerde Proje yönetimi, Test, Dökümantasyon, Eğitim hizmetlerimizi sunuyoruz.

Geleceğin Yazılımcılarına son nesil yazılım dillerinde sitemizdeki ücretsiz derslerle destek oluyoruz.

Yazılımcıların BT ile ilgili sorularına cevap vermek amacıyla kurduğumuz yazilimfikirleri.com sitemizle bu konuda ortak bir platform oluşturduk.

Bu siteyi kurmaktaki esas amacımız:

* Bizimle çalışan ve çalışacak olan firmalara kendimiz doğru olarak anlatmak ,

* Müşterilerimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz projelerin mükemmel bir şekilde tamamlanmasını sağlayacak iletişim kanalını oluşturmak,

* Proje sonrası bakım ve destek hizmetini hızlı ve kesintisiz bir şekilde vermek,

* Son olarakta ülkemizin ihtiyaç duyduğu yazılımcılara elimizden geldiğince destek olmaktır. Bu amaçla sitede ücretsiz olarak güncel yazılım dillerine ait kursaları takip edebileceğiniz Eğitim bölümünü oluşturduk.

Ayrıca bu derselerle yada Bilgi teknolojileri hakkında sorularınıza cevap vermeye çalışacağımız bir platforumu yazilimfikirleri.com sitesini kullanıma açtık . Bu platformda içinden çıkamadığınız yazılım hatalarını , yazmakta zorlandığınız program parçalarını soru olarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizlere enkısa sürede çözüm yada çözümü gözteren linklerle dönüş yapacağız. Bu sitede sorulan sorulara yanıt vererek yazılmla ilgili bilgilerimizi birlikte çoğaltabiliriz.

Sitemizde yakın bir zamanda projelerimizi kullanan müşterilerimizin proje geliştirme test yada kullanım esnasıda aldıkları hataların takip edileceği sonuçların bildirileceği sbDESTEK modülünü kullanıma açacağız.

sbDESTEK modülünde ayrıca müşterilerimiz:

* Projeye ait kullanıcı eğitim döküman ve Videolarına

* Projeye ait teknik alt yapı , destek bilgilerine

ulaşamaları mümkün olacaktır.

Bu sitenin misyon ve vizyonda belirtilenamaçları gerçekleştirmesinde elindeki en önemli değerin mevcut ve yetişmektekte olan yazılımcılar olduğuna inanıyoruz.